Výhody bydlení ve městě Neratovice

Město Neratovice má cca 16 tisíc obyvatel. Město se nachází přibližně 20 km severně od Prahy v okrese Mělník. Leží na řece Labi.

Pro život je tu vše a vše v docházkové vzdálenosti.

• šest státních mateřských škol, dvě základní školy, základní speciální škola,
  • gymnázium,
  • Dům dětí a mládeže a Základní umělecká škola,
  • nemocnice, zdravotní středisko,
  • pošta,
  • státní i obecní policie.

Je zde několik supermarketů (Billa, Albert, Lidl, Tesco, Penny Market),

• DM drogerie,
  • lékárny,
  • obchody s oblečením, obuví, papírnictví, železářství,…

Pro děti několik pěkných hřišť.

Máme zde městské 3D kino, Společenský dům na náměstí s kulturním vyžitím, letní kino, plavecký bazén, letní koupaliště, zimní stadion s veřejným bruslením téměř po celý rok, posilovny, spining, polabská cyklostezka hned u města, při ZŠ 28. října veřejný atletický ovál, fotbalové kluby.

Město má výborné dopravní spojení do Prahy.

Lze využít vlak (Neratovice – Praha, hlavní nádraží – 34 min), autobus – v dopravní špičce jezdí každých 15 min (společnost ČSAD, ARRIVA Transport, Pražská integrovaná doprava – příměstský autobus linka č. 351 – Letňany, 348 – Ládví).

Autem do Prahy Letňan cca 20 min.