O nás

Bytové družstvo KLUB vzniklo v roce 2005 a čítá 31 bytových jednotek jednotlivých členů. Ti obývají dva bytové domy č.p. 653 a 654. Nebytové prostory jsou součástí a je využíváno 300 m2. O historii družstva je pojednáno v další záložce: Historie.

Po vzniku bytového družstva začaly postupně tyto opravy a rekonstrukce:

• V roce 2007 výměna oken, kompletně v obou domech za plastová,
  • Poté v roce 2007 byly kompletně obměněny rozvody a regulace topení,
  • V roce 2008 byly zrekonstruovány odpadních stoupačky,
  • V roce 2011 bylo realizováno nové přípojení kanalizace na hlavní řad města do ulice 5. května.
  • V roce 2012 družstvo provedlo výměnu elektrorozvodů v domě za nové měděné vedení. Z původního hliníku.
  • V roce 2013 byly vytvořeny nové zvonky a otevírací čipy ke vchodovým dveřím.

V současné době probíhají další práce, které dále zhodnocují majetek družstva. Probíhá výstavba podkrovních bytů, budování výtahů, zateplování budovy a dokončuje se nová fasáda.